درباره ما

سایت "نماسایت" با ترکیب دو کلمه "نما + سایت" امسال یعنی سال 1398 به جمع ما اضافه شد .کلمه اول این ترکیب از برند اصلی مجموعه ما یعنی "نمایشگاه" وام گرفت و کلمه دوم از ماهیت کلی خدمات مجموعه ما که طراحی سایت هست . سایت "نماسایت" با ترکیب دو کلمه "نما + سایت" امسال یعنی سال 1398 به جمع ما اضافه شد .کلمه اول این ترکیب از برند اصلی مجموعه ما یعنی "نمایشگاه" وام گرفت و کلمه دوم از ماهیت کلی خدمات مجموعه ما که طراحی سایت هست .

قوی تر از یک تیم، یک خانواده

بعد از حدود ده سال حضور تو این حرفه و کسب و کار تصمیم گرفتیم که یه شخصیت حقوقی هم داشته باشیم . این شخصیت رسمی و کت شلوار پوش ما " منظومه نگاران نت " نام پیدا کرد . خالی از لطف نیست که بگیم این نام گذاری هم از هولدینگ اصلی مجموعه ما که "منظومه نگاران " هست الهام گرفته شده .

ارزش های ما

01 احترام و ارزش مندی

در این مجموعه حفظ ارزش و کرامت انسانی افراد با در نظر گرفتن توانمندی ها و شخصیت های متفاوت از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و رعایت ادب و نزاکت همراه با خوشرویی از اصول ابتدایی کار میباشد .

همچنین تمامی مکالمات و مکاتبات بین کارمندان و مشتریان به صورت رسمی و با رعایت اخلاق و منش حرفه ای خواهد بود .

02 رعایت انصاف و نظم سازمانی

تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند ملزم به رعایت اصول کاری تعریف شده می باشند و مدیران نیز در مقابل رفتاری منصفانه و به دور از تبعیض ، با رعایت حقوق فردی و قانونی کارکنان و مشتریان خواهند داشت .

03 تعهد و مسئولیت پذیری

تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه متعهد به انجام و تحویل کار برمبنای زمان بندی منعقد شده با رعایت اصول ، کیفیت و استانداردهای تعریف شده خواهند بود و مسئولیت ضررهای ناشی از عدم پایبندی به تعهدهای یاد شده را به هر نحوی قبول خواهند کرد و اقدامات لازم در جهت جبران ضررهای وارده صورت خواهد پذیرفت.

04 قانون مندی

کلیه ی امور تخصصی ، غیر تخصصی و عمومی این مجموعه در قالب فرآیند و دستورالعمل با مشارکت و همفکری

صاحب نظران و کارکنان تدوین میگردد و پس از نهایی شدن تمامی افراد ملزم به رفتار و عمل در چهارچوب این قوانین خواهند بود.

05 ارتقا دانش و حمایت از ایده های نو

دانش و تخصص های موجود در این مجموعه به صورت انحصاری در اختیار افراد و گروه ها نخواهد بود و مدیران مجموعه با گسترش روحیه کار گروهی درصدد جذب مشارکت و ارتقاء دانش تمامی افراد میباشند و در این راستا تلاش افراد مورد توجه و تقدیر قرار خواهد گرفت .

همچنین به منظور بهبود مستمر ، کسب مهارت های جدید و ایجاد بستری مناسب برای بروز استعدادها ، تمامی افراد فرصتی برابر در بیان ایده های نو و خلاقانه نزد مدیران خواهند داشت .

06 رهبری مشترک و مشارکت گروهی

بر این باور هستیم که مشارکت تک تک افراد نقش مهمی در رسیدن به اهداف بزرگ دارد و مبنای انجام امور در این مجموعه به صورت گروهی خواهد بود .

به این منظور سطوح مدیریتی بین افراد مجموعه تا حد امکان وجود نخواهد داشت و همه کارکنان فرصتی برابر در بیان دیدگاه ها بدون طی کردن روال های پیچیده خواهند داشت .

07 راستی و شفافیت

با مبنا قرار دادن اصل وفاداری و امانت داری و همچنین حفظ اسرار دیگران ، در این مجموعه مساله ای برای پنهان کردن وجود نخواهد داشت . کارکنان از سوال پرسیدن هراسی ندارند و شفافیت و راستی در کلیه امور ، فرهنگی رایج خواهد بود .

در ارتباط با مشتریان نیز با در نظر گرفتن انصاف تمامی جوانب آشکار و پنهان کار ، عنوان خواهد شد و تصمیم گیری نهایی به خودشان واگذار میگردد .

08 استخدام بر پایه شخصیت فردی

فارغ از هر رسم و آئینی مدیران این مجموعه درصدد جذب افرادی هستند که با فرهنگ و اصول کلی سازمان همخوانی داشته باشند چرا که بر این باور هستند که مهارت ها اکتسابی و از طریق آموزش قابل انتقال میباشد .

داشتن روحیه کار تیمی و شناخت قوانین مرتبط با آن و خوش خلقی در این راستا سهم عمده ای خواهد داشت .

بعد از حدود ده سال حضور تو این حرفه و کسب و کار تصمیم گرفتیم که یه شخصیت حقوقی هم داشته باشیم . این شخصیت رسمی و کت شلوار پوش ما " منظومه نگاران نت " نام پیدا کرد . خالی از لطف نیست که بگیم این نام گذاری هم از هولدینگ اصلی مجموعه ما که "منظومه نگاران " هست الهام گرفته شده .

ماموریت ما

 ماموریت ما
01

کوتاه بگیم "نماسایت" نماینده و معرف خدمات اصلی مجموعه ما هست یعنی : طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی و سئو .طبیعتا ما در طی این سال ها تو هرکدوم از این زمینه ها نمونه پروژه های زیادی انجام دادیم که نماسایت مسئولیت خطیر معرفی " ما چی کار میکنیم " رو هم در همه ابعاد خدمات ما به عهده داره .

 ماموریت ما
02

البته ما برای کمک به گسترش دانش علاقه مندان این حوزه در کنار کار اصلی مون به صورت روتین اقدام به محتواگذاری جدید در حوزه کاری خودمون که دیجیتال مارکتینگ میشه داریم . باشد که شمعی هرچند کوچک در این سیاره تاریک روشن کرده باشیم .

 ماموریت ما
03

اولین سایت B2B ایرانی با محوریت صنعت ساختمان که در خدمت معرفی کالاها و مشاغل این حرفه بود ، شروع به کار کرد و در کنار اون خدمات اصلی مجموعه ما یعنی طراحی سایت های تجاری هم به روال قبل در جریان بود .

تاریخچه

  1. سال افتتاحیه

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان

    سال افتتاحیه
  2. سال دو

    تست تست تست تست

    سال دو