شرکت پترو آکام راد صنعت
صفحه نخست
درباره ما
لیست مقالات
مقاله
تماس با ما
لیست اخبار
صفحه نخست
صفحه نخست
درباره ما
درباره ما
لیست مقالات
لیست مقالات
مقاله
مقاله
تماس با ما
تماس با ما
لیست اخبار
لیست اخبار
description
توضیحات

شرکت پترو آکام راد صنعت :

یکی از شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه تامین مواد اولیه شیمیایی و تجهیزات صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع غذائی، نساجی، نیروگاه و آب و فاضلاب از تامین کنندگان معتبر خارجی فعالیت میکنه شرکت "پترو کیمیای آکام" با مدیریت جناب آقای مهابتی هست .

علاوه بر موارد یاد شده این مجموعه صاحب بزرگترین کارخانه اسید سولفوریک ایران در شهرک صنعتی محمود آباد هم هست و به طور کلی فعالیت های مستمر بازرگانی این شرکت در کشورهای مختلف اعم از ترکیه، آذربایجان، عراق، ارمنستان، ترکمنستان، قزاقستان و ازبکستان طی سالهای اخیر در کنار ارائه خدمات مشاوره، حمل و نقل، ترانزیت و ترخیص کالا زمینه تداوم و حضور این مجموعه رو طی این سال ها فراهم کرده .

شروع همکاری ما با این مجموعه بزرگ از مرداد 93 و با طراحی سایت تجاری این مجموعه شروع شد و در سال های بعد با طراحی تخصصی دو سایت دیگه این مجموعه ادامه پیدا کرد .

سایت های طراحی شده این مجموعه از ظاهری رسمی برخوردار هستن و با توجه به فعالیت های بین المللی به صورت چند زبانه اجرا شده است .

همچنین پس از بازطراحی سایت اصلی این مجموعه در سال 97 پروژه ی سئو و بهینه سازی بسیاری از کلیدواژه های تخصصی در دستور کار ما قرار گرفت .

  • مشخصات فنی
  • نشانی اینترنتی سایت نشانی اینترنتی سایت : www.akamsulfur.com ,
  • نوع وب سایت نوع وب سایت : دینامیک ,
  • کاربرد کاربرد : وب سایت شرکت ,
  • نوع وب سرور  وب سایت نوع وب سرور وب سایت : BasisCore ,
  • مدت زمان اجرای پروژه مدت زمان اجرای پروژه : 60 روز ,
  •  نوع سیستم مدیریت محتوا و کسب و کار نوع سیستم مدیریت محتوا و کسب و کار : Basis Core ,
  • امکانات وب سایت امکانات وب سایت : گالری تصاویر , گالری ویدئو , مدیریت اخبار , جستجو , چند زبانه , تعریف کامل مشخصات محصول/ خدمات , مدیریت صفحات ثابت , مدیریت صفحات دینامیک , تعریف سطح دسترسی , منوی درختی , مدیریت مقالات , سیستم نظرات ( نظرسنجی) , مدیریت انواع فرم , دانلود فایل , ارسال و دریافت ایمیل از پنل مدیریت , پنل مدیریتی کامل ,
پروژه های مرتبط
مقالات مرتبط
logo

برای ورود به کسب و کار اینترنتی این گیره به کارتان می‌آید

استفاده از مطالب سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت منظومه نگاران نت می باشد