دریافت مشاوره

(021) 22555555
نمونه کارها
بهینه سازی سایت
فروشگاه اینترنتی
درباره ما
تماس با ما

درباره ما

about us
سایت "نماسایت" با ترکیب دو کلمه " نما + سایت" امسال یعنی سال 1398 به جمع ما اضافه شد .کلمه اول این ترکیب از برند اصلی مجموعه ما یعنی" نمایشگاه" وام گرفت و کلمه دوم از ماهیت کلی خدمات مجموعه ما که طراحی سایت هست . سایت "نماسایت" با ترکیب دو کلمه" نما + سایت" امسال یعنی سال 1398 به جمع ما اضافه شد .کلمه اول این ترکیب از برند اصلی مجموعه ما یعنی" نمایشگاه" وام گرفت و کلمه دوم از ماهیت کلی خدمات مجموعه ما که طراحی سایت هست .

داستان ما

Story Us

بعد از حدود ده سال حضور تو این حرفه و کسب و کار تصمیم گرفتیم که یه شخصیت حقوقی هم داشته باشیم . این شخصیت رسمی و کت شلوار پوش ما " منظومه نگاران نت " نام پیدا کرد . خالی از لطف نیست که بگیم این نام گذاری هم از هولدینگ اصلی مجموعه ما که "منظومه نگاران " هست الهام گرفته شده .

ماموریت ما

Our mission

  • 01
    کوتاه بگیم "نماسایت" نماینده و معرف خدمات اصلی مجموعه ما هست یعنی : طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی و سئو .طبیعتا ما در طی این سال ها تو هرکدوم از این زمینه ها نمونه پروژه های زیادی انجام دادیم که نماسایت مسئولیت خطیر معرفی " ما چی کار میکنیم " رو هم در همه ابعاد خدمات ما به عهده داره .
  • 02
    که البته ما برای کمک به گسترش دانش علاقه مندان این حوزه در کنار کار اصلی مون به صورت روتین اقدام به محتواگذاری جدید در حوزه کاری خودمون که دیجیتال مارکتینگ میشه داریم . باشد که شمعی هرچند کوچک در این سیاره تاریک روشن کرده باشیم .
  • 03
    اولین سایت B2B ایرانی با محوریت صنعت ساختمان که در خدمت معرفی کالاها و مشاغل این حرفه بود ، شروع به کار کرد و در کنار اون خدمات اصلی مجموعه ما یعنی طراحی سایت های تجاری هم به روال قبل در جریان بود .

ارزش های ما

Our organizations

پیوستن به خانواده ما

Join our family

ااگه دنبال کاری ، اگه ما رو میشناسی و دوست داری با ما همکار باشی برای تخصص مورد نظرت به آدرس Info@Namasite.ir رزومه ارسال کن و منتظر تماس ما باش !دلمون میخواد بهترین و خوش اخلاق ترین همکارها رو کنار خودمون داشته باشیم .در صورت هرگونه سوال در باره روال استخدام یا ارسال رزومه و ... هم می تونین از طریق شماره تماس های ما با واحد "روابط عمومی " در ارتباط باشین .

فرم ارتباط با ما

Form Conatc Us