درباره نما سایت

داستان ما (داستان نما سایت)

سایت "نماسایت" با ترکیب دو کلمه" نما + سایت" امسال یعنی سال 1398 به جمع ما اضافه شد .
کلمه اول این ترکیب از برند اصلی مجموعه ما یعنی" نمایشگاه" وام گرفت و کلمه دوم از ماهیت کلی خدمات مجموعه ما که طراحی سایت هست .

بحث شیرین گذشته ها :

بهتره برای شناختن "نماسایت" اول کمی در مورد "نمایشگاه" بگیم ؛ چون ما نماسایت رو فرزند خوبِ نمایشگاه می دونیم و بر این باوریم و البته اُمیدوار که در سال های پیش رو فرزندهای بیشتری به نمایشگاه ما اضافه بشه .
ما از سال 1382 تحت عنوان "نمایشگاه" کار خودمون رو شروع کردیم و تقریبا همه جا به این اسم شناخته شدیم . نمایشگاه در زمان خودش ایده جدیدی بود که تحت عنوان اولین سایت B2B ایرانی با محوریت صنعت ساختمان که در خدمت معرفی کالاها و مشاغل این حرفه بود ، شروع به کار کرد و در کنار اون خدمات اصلی مجموعه ما یعنی طراحی سایت های تجاری هم به روال قبل در جریان بود .
بعد از حدود ده سال حضور تو این حرفه و کسب و کار تصمیم گرفتیم که یه شخصیت حقوقی هم داشته باشیم . این شخصیت رسمی و کت شلوار پوش ما " منظومه نگاران نت " نام پیدا کرد . خالی از لطف نیست که بگیم این نام گذاری هم از هولدینگ اصلی مجموعه ما که "منظومه نگاران " هست الهام گرفته شده .

حالا می رسیم به این بحث که ماموریت نماسایت چی هست ؟

کوتاه بگیم "نماسایت" نماینده و معرف خدمات اصلی مجموعه ما هست یعنی : طراحی سایت ، فروشگاه اینترنتی و سئو .
طبیعتا ما در طی این سال ها تو هرکدوم از این زمینه ها نمونه پروژه های زیادی انجام دادیم که نماسایت مسئولیت خطیر معرفی " ما چی کار میکنیم " رو هم در همه ابعاد خدمات ما به عهده داره .
و البته ما برای کمک به گسترش دانش علاقه مندان این حوزه در کنار کار اصلی مون به صورت روتین اقدام به محتواگذاری جدید در حوزه کاری خودمون که دیجیتال مارکتینگ میشه داریم .
باشد که شمعی هرچند کوچک در این سیاره تاریک روشن کرده باشیم .

ارزش های سازمانی

ارزش های سازمانی
معمولا وقتی که حرف از ارزش های سازمانی زده میشه ذهن ما به سمت جمله ها و شعارهای کلیشه ای میره که فاقد قدرت برانگیختن حسی خاص یا شکل گیری ذهنیتی در ما بودند .
شاید به این خاطر که ما طی سال های متمادی همه این جمله ها رو بارها و بارها در مورد ارزش ها و هدف های هر شرکتی با هر قد و اندازه ای شنیدیم و خوندیم و با وجودیکه تجربه خوبی از خدمات و یا محصولات مجموعه مورد نظر نداشتیم ، وقتی به عقب برگشتیم به همون شعار و ادعایی رسیدیم که شرکت های بزرگ و موفق سرلوحه کارشون داشتند!
به همین خاطر خیلی وقت ها تصمیم گرفتیم که مبنای کار فقط به حساب تجربه شخصی باشه و بس ؛ چون نتونستیم به قول هایی که دادن اعتماد کنیم .
واقعیت این هست که همه ایده آل ها کنار هم جمع شدنی نیستند .
وقتی داستان موفقیت شرکت های بزرگ رو میخونیم میبینیم : سخن کوتاه و عمل بسیار است .
دور از ذهن نیست که تمرکز روی ارزش های خاص رمز موفقیت این شرکت ها بوده و ارزش های دیگه ای رو هم با خودش به همراه آورده . پس با این حساب تمام تلاش ما این هست که وارد بازی شعار دادن و شعار زدگی نشیم .
ما تصمیم گرفتیم فقط ارزش هایی رو تعریف کنیم که برای همه افرادی که به هر نحوی با مجموعه ما در ارتباط هستند ملموس و قابل درک باشه . یعنی هم کارمندان ، هم ذینفعان و هم مشتریان .
در ادامه شما رو با مبانی مهم ارزشی این مجموعه آشنا خواهیم کرد :

در این مجموعه حفظ ارزش و کرامت انسانی افراد با در نظر گرفتن توانمندی ها و شخصیت های متفاوت از اولویت بسیار بالایی برخوردار است و رعایت ادب و نزاکت همراه با خوشرویی از اصول ابتدایی کار میباشد . همچنین تمامی مکالمات و مکاتبات بین کارمندان و مشتریان به صورت رسمی و با رعایت اخلاق و منش حرفه ای خواهد بود .

تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول به کار هستند ملزم به رعایت اصول کاری تعریف شده می باشند و مدیران نیز در مقابل رفتاری منصفانه و به دور از تبعیض ، با رعایت حقوق فردی و قانونی کارکنان و مشتریان خواهند داشت .

تمامی مدیران و کارکنان این مجموعه متعهد به انجام و تحویل کار برمبنای زمان بندی منعقد شده با رعایت اصول ، کیفیت و استانداردهای تعریف شده خواهند بود و مسئولیت ضررهای ناشی از عدم پایبندی به تعهدهای یاد شده را به هر نحوی قبول خواهند کرد و اقدامات لازم در جهت جبران ضررهای وارده صورت خواهد پذیرفت.

کلیه ء امور تخصصی ، غیر تخصصی و عمومی این مجموعه در قالب فرآیند و دستورالعمل با مشارکت و همفکری صاحب نظران و کارکنان تدوین میگردد و پس از نهایی شدن تمامی افراد ملزم به رفتار و عمل در چهارچوب این قوانین خواهند بود.

دانش و تخصص های موجود در این مجموعه به صورت انحصاری در اختیار افراد و گروه ها نخواهد بود و مدیران مجموعه با گسترش روحیه کار گروهی درصدد جذب مشارکت و ارتقاء دانش تمامی افراد میباشند و در این راستا تلاش افراد مورد توجه و تقدیر قرار خواهد گرفت . همچنین به منظور بهبود مستمر ، کسب مهارت های جدید و ایجاد بستری مناسب برای بروز استعدادها ، تمامی افراد فرصتی برابر در بیان ایده های نو و خلاقانه نزد مدیران خواهند داشت .

بر این باور هستیم که مشارکت تک تک افراد نقش مهمی در رسیدن به اهداف بزرگ دارد و مبنای انجام امور در این مجموعه به صورت گروهی خواهد بود . به این منظور سطوح مدیریتی بین افراد مجموعه تا حد امکان وجود نخواهد داشت و همه کارکنان فرصتی برابر در بیان دیدگاه ها بدون طی کردن روال های پیچیده خواهند داشت .

با مبنا قرار دادن اصل وفاداری و امانت داری و همچنین حفظ اسرار دیگران ، در این مجموعه مساله ای برای پنهان کردن وجود نخواهد داشت . کارکنان از سوال پرسیدن هراسی ندارند و شفافیت و راستی در کلیه امور ، فرهنگی رایج خواهد بود . در ارتباط با مشتریان نیز با در نظر گرفتن انصاف تمامی جوانب آشکار و پنهان کار ، عنوان خواهد شد و تصمیم گیری نهایی به خودشان واگذار میگردد .

فارغ از هر رسم و آئینی مدیران این مجموعه درصدد جذب افرادی هستند که با فرهنگ و اصول کلی سازمان همخوانی داشته باشند چرا که بر این باور هستند که مهارت ها اکتسابی و از طریق آموزش قابل انتقال میباشد . داشتن روحیه کار تیمی و شناخت قوانین مرتبط با آن و خوش خلقی در این راستا سهم عمده ای خواهد داشت .

پیوستن به خانواده ما :
خانواده نماسایت
اگه دنبال کاری ، اگه ما رو میشناسی و دوست داری با ما همکار باشی برای تخصص مورد نظرت به آدرس Info@Namasite.ir رزومه ارسال کن و منتظر تماس ما باش !
مجموعه ما مثل یه خانواده هواتون رو داره و سعی میکنه شما رو به جایگاه واقعی تون نزدیک کنه .
ما به این باور رسیدیم که این جا بخش مهمی از زندگی مون در جریانه و وجود یه فضای مثبت و سازنده در محیط کاری برامون اهمیت بالایی داره ؛ و دلمون میخواد بهترین و خوش اخلاق ترین همکارها رو کنار خودمون داشته باشیم .
در صورت هرگونه سوال در باره روال استخدام یا ارسال رزومه و ... هم می تونین از طریق شماره تماس های ما با واحد "روابط عمومی " در ارتباط باشین .

منظومه نگاران نت ( سهامی خاص )

شماره ثبت : 486386

شناسه ملی : 14005578605

کد اقتصادی : 411568811959

logo

برای ورود به کسب و کار اینترنتی این گیره به کارتان می‌آید

استفاده از مطالب سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلا مانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت منظومه نگاران نت می باشد