دریافت مشاوره

(021) 22555555

بهینه سازی سئو

Seo Optimization

نگاه اجمالی به خدمات سئو

Seo Services

بررسی و آنالیز کلمات کلیدی
نشان دهنده رتبه و جایگاه کسب و کار شما در صفحات گوگل “ کلمات” هستند . انتخاب هوشمندانه و صحیح این کلمات است که بسیاری از مخاطبان تخصصی را به مسیر کسب و کار شما دعوت میکند . کارشناسان ما در قدم اول با بررسی کسب و کار شما و سپس اصلی ترین رقبا ، با در نظر گرفتن بودجه شما مناسب ترین کلمات را به شما پیشنهاد خواهند داد .
بهینه سازی خارجی وب سایت
جست و جوی گوگل ، یکی از مهم ترین و البته بهترین مسیر برای ورود مخاطبان به وب سایت شماست . بهینه سازی خارجی وبسایت فرآیندی هست که باید بسیار اصولی و توسط تیمی متخصص انجام شود تا با استفاده از آن مخاطبان با دنیای کسب و کار شما آشنا بشند .
تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی
ارتباط شما با مخاطبانتان پایه اصلی کسب و کار شما محسوب میشه . توجه داشته باشین با حرف ها و محتوای کلیشه ای یا تکراری این پایه محکم نخواهد شد . شما باید برای حضور در صفحات برتر گوگل به روز باشین .
بهینه سازی ساختار و محتوای سایت
اگر به فکر فروش آنلاین بیشتر هستید بهینه کردن ساختار و اصول استانداردی که در طراحی یک سایت با کیفیت ملزم به رعایت هستن ، اولین قدم در این راه می باشد .

صفر تا صد سئو

All About Seo

هشت مرحله تا رسیدن به سئو

Eight Steps To Seo

01 ارائه گزارش های ماهانه
وضعیت کانال‌های ورودی سایت شما از طریق گوگل کنسول و گوگل آنالیتیکس بطور مستمر و مداوم مورد بررسی کارشناسان متخصص ما قرار خواهد گرفت تا از روند بهبود سئوی سایت شما اطمینان حاصل بشه هر ماه دو گزارش کامل و جامع از وضعیت فعلی سایت در اختیار شما قرار می‌گیره تا بطور کامل در جریان وضعیت رشد جایگاه کلمات کلیدی خود باشید.
02 سئو خارجی
سئوی خارجی مثل سئوی داخلی بسیار گسترده و مهم هست. تعیین استراتژی سئوی خارجی در جهت لینک سازی در سایت های هم موضوع و راه اندازی وبلاگ های مختلف و تولید محتوا برای اونها و ... از اهمیت بسیار بالایی برخورداره ؛ به صورتی که اگه بدون برنامه ریزی این فعالیت ها انجام بشه باعث آسیب به سایت و سئو میشه .
03 تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی
برای تدوین استراتژی سئو و پس از اون آنالیز دقیق کلمات کلیدی، عنوان های مختلفی برای تولید و نگارش محتوای هدفمند و مخاطب پسند در اختیار شما قرار می‌گیره تا با استفاده از اون بتونید برای تولید محتوای وبلاگ سایت خود برنامه‌ریزی کنید. در این مرحله با توجه به درخواست شما کارشناسان متخصص مجموعه ما شما رو در تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی که از اهمیت بسیار ویژه ای برخورداره ؛ همراهی میکنند.
04 بررسی کلمات کلیدی انتخابی شما
مهم ترین اقدامی که قبل از شروع فرآیند بهینه سازی ، سئو و تولید محتوا باید انجام بشه بررسی دقیق و کامل کلمات کلیدی و پس از آن انتخاب کلیدواژه های پر بازده و مناسب هست . کارشناسان متخصص مجموعه ما، تا زمان انتخاب کلمات کلیدی اثربخش و مهم برای کسب و کار شما همراهتان هستند تا بتوانید بر اساس نیاز بازار، کاربران و مشتریان بالقوه را تبدیل به مشتریان بالفعل کنید .
05 سایر خدمات سئو
در این مرحله از سئو کلیه خدمات سئو (داخلی و خارجی) مثل بررسی وضعیت کلی سایت، آنالیز جامع کلمات کلیدی، نصب ابزارهای گوگل (گوگل کنسول و گوگل آنالیتیکس)، ارائه برنامه و استراتژی لینک‌سازی، شناسایی بک لینک‌های اسپم، لینک‌سازی در صفحات معتبر، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، انتشار رپورتاژ خبری و ... انجام میشه .
06 بررسی سرعت و سئو داخلی سایت
سئوی داخلی سایت از اولویت بسیار بالایی برخورداره . وضعیت سئوی داخلی سایت شما با استفاده از ابزارهای تخصصی مثل Woorank ، Moz و ... مورد بررسی قرار می‌گیره . کسب اطلاعات از وضعیت فعلی سئوی داخلی سایت به ما کمک می‌کنه تا استراتژی دقیق‌تری برای مراحل فرآیند سئو داخلی داشته باشیم . با توجه به پارامترهای مختلف الگوریتم های گوگل باید بهینه سازی سئوی داخلی سایت قبل از هر چیزی انجام بشه تا در روند کار، سرعت رشد بیشتر بشه . پیشنهاد انتخاب یا ایجاد صفحات فرود، استفاده مناسب از تگ‌های H ، بررسی عناوین و توضیحات صفحات سایت، لینک‌سازی داخلی، بکارگیری درست کلمات کلیدی و بهبود محتوای هر صفحه تنها بخشی از فعالیت هایی هست که جهت بهبود سئوی داخلی سایت باید انجام بشه .
07 بررسی رقبا
شناسایی نقاط ضعف و قوت رقبا به ما کمک میکنه در فرآیند سئو از نقاط ضعف رقبا به عنوان فرصت استفاده و مزیت رقابتی در فرآیند سئو ایجاد کنیم. در نتیجه می‌تونیم برنامه‌ریزی زمانی و مالی دقیق‌تری داشته باشیم و با آگاهی کامل وارد بازار رقابتی بشیم .
08 طراحی صفحات لندینگ
صفحه فرود (لندینگ پیج)، جزیی از صفحات سایت شما هستندکه با هدف سئو در جهت افزایش نرخ تبدیل و بهینه سازی شده برای سئو طراحی شدند . محتوای صفحات فرود و صفحات اصلی سایت بر اساس اصول سئو و کلمات کلیدی مورد هدف ، بهینه سازی میشن تا جایگاه صفحات در نتایج جستجوی گوگل بهبود پیدا کنه و بتونیم به نرخ رشد بالایی دست پیدا کنیم